Regulamin

1. Z usług naszej firmy korzystać mogą zarówno firmy, jak i klienci indywidualni.

2. Aby zlecić realizację zakupów i skorzystać z naszych usług musisz być osobą pełnoletnią.

3. Paczki wysyłamy Pocztą Polską i firmą kurierską w zależności od potrzeby Klienta.

4. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od gabarytów przesyłki, w złotówkach.

5. Wysyłkę paczek realizujemy na terenie Polski zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.

6. Zlecenie dokonania zakupów mogą Państwo dokonać na naszej stronie, drogą mailową, bądź telefoniczną.

7. Czas dostarczenia przesyłki od momentu wysyłki trwa maksymalnie od 1 do 3 dni roboczych.

8. Przedmiotem zakupów mogą być tylko i wyłącznie towary legalne, dopuszczone do obrotu na terenie Polski i pochodzące z legalnych źródeł.

9. W przypadku towarów przeznaczonych wyłącznie dla osób pełnoletnich, potrzebne jest dodatkowo jednorazowe pełnomocnictwo na dokonywanie przez naszą firmę zakupów w Państwa imieniu. Formularz pełnomocnictwa znajdą Państwo tutaj.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez D88 Damian Taczanowski jako administratora danych osobowych.

2. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, ale niezbędne w celu założenia Konta, korzystania z określonych Usług Elektronicznych, zawarcia Umowy, realizację zakupów lub dokonania Rezerwacji.

3. Sprzedawca stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych.

4. Dane Osobowe Klienta udostępnione w ramach strony zakupy-bydgoszcz.pl lub uzyskane w oparciu o aktywność Klienta w Internecie będą przetwarzane przez D88 Damian Taczanowski w konkretnych, określonych celach wskazanych w ramach poszczególnych formularzy.

5. Klientowi co do zasady, w zależności od korzystania z konkretnych funkcjonalności, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu właściwego dla ochrony danych osobowych, prawo sprzeciwu, prawo dostępu do jego danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.


888 370 999