O Nas

zakupy-bydgoszcz.pl to firma zajmująca się realizacją Państwa zakupów. Powstaliśmy z myślą o ułatwianiu codzienności, a naszym priorytetem jest szybkie i rzetelne działanie. Działamy wyłącznie na terenie Bydgoszczy i okolic. Jesteśmy w stanie dokonać w Państwa imieniu zakupów we wskazanym sklepie. Do paczki dołączamy zarówno paragon ze sklepu, jak i paragon za usługę wysyłki, dzięki czemu zachowują Państwo pełnie praw przysługujących Klientowi.

Zamówienia 18+

W przypadku zlecenia nam zakupów produktów dozwolonych od lat 18-stu, potrzebujemy Państwa pełnomocnictwa - wystarczy aby jednorazowo wypełnili Państwo formularz, który umożliwi nam zgodne z prawem dokonanie zakupów w Państwa imieniu. Pełnomocnictwo obowiązuje wyłącznie na Państwa zlecenie, dlatego nie muszą się Państwo niczego obawiać. W każdym momencie mogą Państwo z niego zrezygnować - wystarczy zaprzestać składania zamówień w naszej firmie.

partner.jpg

Zaufana firma

Zakupy-bydgoszcz.pl to rzetelna i sprawdzona firma, która chroni Państwa danych osobowych. Wysyłkę możemy zrealizować również zagranicę, po wcześniejszym uzgodnieniu kosztów. Towary ponadgabarytowe wyceniamy również indywidualnie. Korzystamy z usług firmy kurierskiej Inpost.

partner.jpg


888 370 999